Nacházíme se za vesnicí Rodvínov, nadohled od lesa a velkého rybníka, vhodného na koupání i k rybaření. V blízkosti jsou rozsáhlé lesy, ve kterých je velké množtví lesních plodů. Okolní krajina je protkána cyklostezkami. Ubytovat se u nás můžete ve dvou apartmánech, každý s vlastní kuchyňkou a koupelnou. K dispozici Vám bude pergola s venkovní kuchyní a uzamykatelná místnost pro Vaše kola popřípadě kočárky.

Více fotografií pokojů naleznete ve složce fotogalerie - ubytování.

Podrobnosti naleznete na našem partnerském webu: zelenyraj-rodvinov.czZelený pokoj, 2-3 osoby
Zelený pokoj, 2-3 osoby

Stále pro Vám máme pár volných termínů pro sezonu 2021. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Ceník ubytování:

Dospělí: 500,- Kč za jednu noc

Děti do 15 let: 400,- Kč za jednu noc 

Oranžový pokoj , 2-4 osoby
Oranžový pokoj , 2-4 osoby

Všeobecné smluvní podmínky pro ubytování.
Rezervace ubytování se provádí e-mailem na info@zelenyraj-rodvinov.cz nebo telefonicky na 728 983 730. Pro akceptaci rezervace je požadováno zaplacení zálohové platby ve výši 500-3000,-Kč dle počtu ubytovaných a počtu dní. Host je povinen uhradit zálohu do 5ti dní od obdržení potvrzení rezervace od ubytovatele. Pokud není záloha uhrazena je rezervace neplatná. Záloha se hradí bezhotovostně, potřebné údaje obdržíte e-mailem. Host je povinen uhradit doplatek v hotovosti za ubytování v den příjezdu, nebo předem na bankovní účet ubytovatele. 

Domácí mazlíčky neubytováváme.
Kouření je uvnitř objektu přísně zakázáno.

Storno podmínky
Rezervace musí být stornována e-mailem. Při stornování rezervace méně jak 30 dní (včetně) před nástupem na ubytování, se zaplacená záloha nevrací. Při stornování rezervace více jak 30 dní před nástupem na ubytování se záloha vrací v plné výši. V případě předčasného ukončení nebo zkrácení objednaného pobytu hostem nevzniká ubytovateli povinnost vrátit objednateli zaplacenou cenu pobytu ani její poměrnou část a v plné výši připadá ubytovateli.